درباره مالزی بیشتر بدانیم . . .

با تور مالزی می توانید به این کشور دیدنی و جذاب سفر کنید. مالزی یکی از کشورهای قاره آسیا است که می توان تور مالزی لحظه آخری به آن سفر کرد و از جاذبه های آن لذت برد. پایتخت این کشور دیدنی و جذاب شهر زیبا کوالالامپور است. این کشور دارای چهارده ایالت است و فقط تعدادی از آن ها به شهرت رسیده اند.این کشور در جنوب شرقی آسیا واقع شده است و می توان از آن به عنوان یک کشور توریستی نام برد. این کشور عضو سازمان ملل متحد و اتحادیه کشورهای همسود است. پایتخت اداری کشور مالزی شهر بوتزاجایا است. این شهر در حقیقت تمام بخش های اداری این کشور را در خود جمع کرده است.

همسایه ی مالزی که مرز خشکی با آن دارد، کشور تایلند است. مالزی در حقیقت به دو بخش تقسیم شده است. تقسیم کننده این کشور دریای چین است. بخش غربی مالزی با تایلند مرز دارد و بخش دیگر آن هم که در حقیقت شبه جزیره ای بر روی آب است. این کشور از شرق با اندونزی هم مرز است.

قیمت تور مالزی چقدر است؟

قیمت تور مالزی به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از این عوامل که به طور مستقیم روی قیمت تاثیر می گذارد زمان تور است. در صورتی که تور مالزی در زمان های تعطیلی و تابستان باشد، انتظار قیمت بیشتری را برای این تور داشته باشید. این افزایش قیمت به دلیل تعطیلات است.

توقع این افزایش قیمت را در ایام نوروز نیز داشته باشید. در تعطیلات تعداد تقاضاها برای سفر بیشتر می شود و در نتیجه باید زودتر از گذشته اقدام به شرکت در تور مالزی نمایید. به این ترتیب می توانید در زمان مدنظر خود از این کشور زیبا دیدن کرده و لذت ببرید.

 

مردم مالزی چگونه دین و فرهنگی دارند ؟

یکی از دست آوردهای سفر آشنایی با فرهنگ و مردم کشورهای مختلف است. این که مردم چگونه زندگی می کنند و چه آداب و رسومی دارند، غذاهای مورد علاقه آن ها چیست و چه سنت هایی دارند؛ از جمله نکاتی است که در سفر به کشورهای مختلف می توان به آن پی برد.

اما امروز می خواهم درباره مردم مالزی صحبت کنم. این که فرهنگ در کشور مالزی به چه شکل است و مردم چه می کنند در این کشور؛ از جمله مطالبی است که در ادامه درباره اش خواهم گفت. همان طور که می دانید مردم مالزی از نژاد مالایی ها هستند اما مردم دیگر کشورها نیز جمعیت این کشور را تشکیل داده اند.

در میان مردم مالزی چینی ها و هندی ها بیشترین افرادی هستند که مشغول به کار و زندگی می باشند. طبیعی است که فرهنگ این کشور نیز تحت تاثیر قرار بگیرد و از هر خطه ای خطی جالب در فرهنگ نامه این کشور درج شود. خوشبختانه مالزی کشوری تک زبانه است و زبان آن مالزیایی است.

دین در کشور مالزی اسلام است و بیشتر مردم به این دین گرویده اند. البته چهل درصد مردم هم به دین های دیگر گرویده اند. نکته جالبی که درباره مالزی مطرح است درباره پوشش است. پوشش دراین کشور اختیاری است و هر کس با هر تیپ و حجابی می تواند در این کشور تردد کند.

پوشش آزادانه انتخاب می شود و هیچ محدودیتی وجود ندارد. اما برای ورود به مراکز مذهبی به خصوص مساجد حفظ حجاب الزامی است و باید پوشش مناسب داشته باشید. در حقیقت ورود مردم بدون حجاب کامل به مساجد و مراکز مذهبی این کشور ممنوع می باشد.

جریان زندگی در کوالالامپور

پایتخت کشور مالزی شهر زیبا و دیدنی کوالالامپور است. این شهر دیدنی یکی از شلوغ ترین شهرهای کشور مالزی است که برای جریان زندگی ار در آن به چشم می بینید. این شهر از اصلی ترین مراکز تجاری و گردشگری است که به عنوان اولین مقصد گردشگران نیز شناخته می شود.

این شهر یکی از شهرهای سرزنده کشور مالزی است. برج های دو قلو یکی از برج های زیبای این کشور است که می توان از آن بازدید کرد. هزینه ها در این شهر از سنگاپور کمتر است و می توانید با کمتر از چهل هزار تومان یک وعده را در رستوران مک دونالد میل کنید.

زندگی در کوالالامپورلنکاوی در سایه عقاب قهوه ای

لنکاوی یکی دیگر از شهرهای کشور مالزی است. این شهر دیدنی دارای جاذبه های بی نظیری است که از مهم ترین آن ها می توان به مجسمه عقاب اشاره کرد. این مجسمه دیدنی و زیبا بسیار بزرگ است و در حقیقت بر شهر سایه افکنده است. لنکاوی از نود ونه جزیره زیبا تشکیل شده است.

این جزیره دارای طبیعتی بکر و بین نظیر است. یکی از جاذبه های بی نظیر مالزی تله کابین لنکاوی است. این تله کابین یکی از جاذبه های گردشگری این کشور است که می توان برای تفریح از آن استفاده کرد. نکته جالب درباره لنکاوی آزادی مشروب و سیگار و شکلات در آن است.

ردانگ جزیره غواص ها

یکی از شگفت آور ترین مناطقی که در کشور مالزی خواهید دید، جزیره ردانگ است. این جزیره در چهل و پنج کیلومتری ایلت ترنگانو واقع شده است. در این جزیره زیبا و دیدنی بیش از سی پیست غواصی ساخته شده است و به همین دلیل محل مورد علاقه شناگران و علاقه مندان به این رشته است.

در این جزیره می توانید از باقی مانده دو کشتی غرق شده دیدن کنید و از آن لذت ببرید. این جزیره به عنوان یکی از زیباترین جزایر این کشور شناخته می شود. در اطراف این جزیره می توانید بیش از صد گونه مرجان و حیوانات آبزی و … را ببینید. تمام این ها در کنار هم طبیعتی بی نظیر را به شما نمایش می دهد.

آب و هوا در مالزی

آب و هوا در مالزی چگونه است؟

برای این که در تور مالزی شرکت کنید باید در این باره هم اطلاعات داشته باشید. نکته جالبی درباره این کشور وجود دارد این است که آب و هوا در این کشور همواره در یک رنج دما است. به همین دلیل در تمام ماه های سال تور مالزی برپاست و می توانید به راحتی در تور مالزی شرکت کنید.

این ثبات آب و هوایی این کشور را به یکی از کشورهای محبوب در حوزه گردشگری تبدیل کرده است. میانگین دمای هما بین بیست و یک تا سی و دو درجه سانتیگراد می باشد. بارش باران در این کشور حداقل 2000 میلی متر و حداکثر 2500 میلی متر است.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر درمورد سفر به مالزی و یا کشورهای آسیای شرقی  مانند تور تایلند میتوانید به ظور مستقیم با لیدرهای هیوا تور در تماس باشید .

امتیاز نوشته
اگر پسنیدید به ما 5 ستاره بدهید
[Total: 1 Average: 5]
امتیاز نوشته
اگر پسنیدید به ما 5 ستاره بدهید
[Total: 1 Average: 5]
امتیاز نوشته
اگر پسنیدید به ما 5 ستاره بدهید
[Total: 1 Average: 5]
تور مالزی

بررسی تور

5.00 بر اساس 1 بررسی
18 بهمن 1397

تورای مالزی چند روزه هستن دو هفته ای هم دارین؟

ارسال یک نقد و بررسی

امتیاز